Kaktus

Nawiązanie do świata roślin w tytule może oznaczać tylko jedno – zielarkę! Czasem wydaje mi się, że niektórzy woleliby zaczytywać się tu w Niekoniecznie obyczajnych przygodach zielarki z Frivoli ;> Ale to nie przejdzie – tym bardziej, że od niedawna jest nowe logo. Cieszę się, że Wam się podoba ;]

12 odpowiedzi do “Kaktus”

 1. No i pierwsze spotkanie Zielarki i Jagódki za nami. I muszę powiedzieć że przeszło moje oczekiwania. Wyszedł świetny pasek. Ciekawym jak sytuacja rozwinie się dalej.

  Uwagi techniczne: drugi kadr – super! (ta chemia między postaciami) Mina Zielarki w ostatnim kadrze – bezbłędna.

 2. zabandażowana ręka jest najlepsza xD
  a Zielareczka chyba nie spodziewała się, że Jagódce o Rolanda chodzi.. 😛
  Rysujesz z dnia na dzień coraz lepiej Zioło 😀 wielbię Cię 😀

 3. O ja chędożę. I to tak Roland wytrzymuje bez seksu? Myślałem, że ten lawdżoj bez spuszczenia się min. 2,5 raza dziennie dostaje fiksacji.

 4. Kwasibor, dzięki ;] Mogłoby być więcej tej chemii we Frivoli, zwłaszcza w paskach z Jagódką (jakby przypadkiem stała się z powrotem życzliwa).

  Panno Darko, zawstydzasz mnie też 😛 A co do Zielarki, to dobrze kombinujesz – ta kobieta jest taka pro, że rzuca klątwy w ciemno.

  B1mber, no właśnie Roland nie bardzo wytrzymuje – widać tego następstwa, poza tym na następny dzień z rana już się zgłosił do Zielarki… Choć rzeczywiście mógłby mieć już obłęd w oczach ;]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *