Królestwo za konia II

Jeżeli dotąd nie zauważyliście na stronie nowego adresu kanału RSS, znajdziecie go tutaj. Dzięki pomysłowi czytelnika Jana, subskrypcja działa teraz bez zarzutu. Kiedy coś nie hula, warto mnie o tym powiadomić.

Po raz kolejny z przyczyn technicznych zniknęło upierdliwe ograniczenie wiekowe i nie wiadomo, kiedy powróci. Frivoli to jednak kulturalny komiks, gdzie młodzież nie uświadczy wulgaryzmów, a jeśli już, to będą one nieco archaiczne i o niewątpliwych walorach edukacyjnych.

Pewnie niejeden z Was słyszał już budzącą grozę nowinę, że zło powróci o północy z 14 na 15 maja. W kwestii aktualizacji zatem lasciate ogni speranza. Na osłodę zapowiem, że prawdopodobieństwo wystąpienia uroczych, młodych ciałek w kolejnym epizodzie jest całkiem wysokie.

23 odpowiedzi do “Królestwo za konia II”

 1. kocham rolanda, te jego rude kudły – kędziorki! i ten jego ogromny, piegowaty nos. O boże boże bożenko jak mogłaś to robić z cyganem…

 2. Ja to bym jednak wolał RSS z obrazkiem, może być z dodatkami typu „zagłosuj” albo nawet i z reklamą…

 3. WIEDZIAŁEM!!!
  to nie mogłaby być panienka bo dałaby się ujeżdżać 😛
  jestem pewien że ten pachołek wcześniej występował… czy to on nie podglądał niegdyś Rosany ;> ??

  zioło no ca perwersja z tym chłopięciem xDD

  1. a jednak pomyliłem się xD
   nie wiem czemu ale blondyn tak często występuje że tylko on mi się kojarzy jako facet inny od Rolanda O.o
   w każdym razie jestem pewny że go już widziałem >.<

 4. Klap, klap, klap (bije brawo).
  Tego się nikt nie spodziewał.
  A do sytuacji pasuje opis:
  „Niektórych fetyszy nie da się wytłumaczyć. „

 5. Perwersja pełną gębą. Nie znajdzie dobrego wyjaśnienia tej sytuacji więc Ronald wpadł, ale pewnie i tak mu to tylko na dobre wyjdzie. Co by go nie spotkało zawsze kończy się to w łóżku, albo na sianie.

 6. Czy jest szansa, żeby to upierdliwe okienko albo nie wracało, albo pojawiało się rzadko (w sensie raz zaznaczę, że tak, mam te 18+ i więcej się mnie o to nie pytaj)?

  1. I tak i nie. Nie, ponieważ nie mam wpływu na to, jak ktoś ten mechanizm rozwiązał i tak, ponieważ mogę po prostu zdjąć ograniczenie wiekowe. W tej chwili ograniczenie jest wyłączone.

 7. Hm… w sumie dziwne, bo to chyba ten sam blog co ma Au i tam wystarczy raz kliknąć, a tu za każdym wejściem na stronę. :/

  1. U mnie też tak było do momentu aż Frivoli przeszło na WordPress. Z technicznego punktu widzenia są to więc dwa zupełnie inne blogi, choć oba założone w ramach blog.pl.

 8. A ja jestem pod wrażeniem nowej kobitki. Baaardzo ładna. Jakby tego było mało zachwyciłam się tłem, zwłaszcza w pierwszym i drugim kadrze. A dodając do tego bohaterkę wygląda to naprawdę świetnie 🙂 Nie wiem dlaczego akurat ten odcinek podoba mi się tak bardzo ze względu na rysunki (jakby fabuła nie była bombowa 😛 ) ale właśnie tak jest.

 9. No i wszystko fajnie, ale to nie jest żadne „gdyby” w tej części – dlatego proponowałam nowe wcielenie jako guest’a 😛

 10. Dobrze, że groźby Rolanda z jednego z poprzednich odcinków, że „owałaszy to bydlę” się nie spełniły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *