61 odpowiedzi do “Tożsamość Babci”

  1. Gdyby się przyjrzeć innym odcinkom z tagiem „Babcia”, to można by się dowiedzieć, kto ostatecznie zwyciężył w konflikcie Obcy vs Predator.

 1. Zioło, idziesz jak burza 😉
  Czy to zapowiedź regularnych odcinków?
  Zresztą, nie ważne, cieszę się chwilą 😉
  Jak zwykle dobra robota, pozdrawiam 🙂

 2. aż zaczęłam się bać, że babcia jednak mówi prawdę…

  uwielbiam twoje komiksy nie tylko z powodu poczucia humoru, ale też tych małych smakowitych kąsków w tle i malarskich zagadek 🙂
  A i nowa kreska bardzo mi się podoba.

  pozdrawiam

 3. Może coś się stało? To jest okropne w kontaktach z twórcami internetowymi, że właściwie nie ma się kontaktu. I nie wiadomo, czy się obraził ktoś, przestał tworzyć, nie ma czasu, jest chory, znudziło mu się, wyczerpał siły itp. Kontakt jest tylko… jednostronny tak właściwie :/

  1. Kurczę, trzeba w wolnej chwili zrobić backup bo poprzedni komiks Zioła zniknął z neta. Nie chciałbym zeby to samo spotkało Frivoli.

 4. Ciekawe jakie jest to uczucie, tyle czasu rysowac komiks, wymyslac go, pilnujac historii i pewnego dnia przerwac i nie wrocic do tego

 5. Nie traćmy wiary! Może jeszcze nadejdzie czas powrotu 😉 Zioło, „wierni” jeszcze żyją 😉

  Swoją drogą, o czym był ten „pierwszy komiks”, który zniknął z neta?

 6. ~Zioło, rozumiemy przerwę/zakończenie komiksu, ale może łatwiej by nam było jakbyśmy wiedzieli co się stało i czy jest szansa na jakiś powrót? Potraktuj to jako nagrodę dla tych co tu jeszcze zaglądają (i będą dalej to robić!)

 7. Siemka, ja rozumiem, komiksy upadają plany się zmieniają, ale skoro masz internet Zioło wypadało by wejść i opublikować oficjalną informację, że na najbliższy rok lub w ogóle nie planujesz aktualizacji.
  Tak jak zrobiły to autorki SoS

   1. Jeżeli blog.pl nie usunie strony z powodu braku aktywności, to sama nie zniknie. Hosting dotychczasowych obrazków odnawiam co wrzesień i nie mam w planach ich usuwać. Nie planuję też niestety kolejnego odcinka.

    Frivoli powstało, by wywoływać uśmiech na twarzach i wolę, żeby tak pozostało. Jeżeli teraz odwiedzając tę stronę czujecie się rozczarowani, proszę usuńcie ją z zakładek. Cieszę się, że tu zaglądaliście.

    1. Hej,
     Boli na swoim blogu boli.blog.pl pisze że od 31 stycznia 2018 wszystkie witryny na hostingu *.blog.pl będą zamknięte. Więc radzę zrobić sobie mirror na wszelki wypadek.

     Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *