29 odpowiedzi do “Efekty specjalne”

 1. Ramie mnie hipnotyzuje…elastyna pełną gębą.

  A sam pomysł świetny. Swoją drogą, mam wrażenie, że czekasz, aż będzie minimum 10 komentarzy pod odcinkiem przed wstawianiem kolejnego 😛

 2. To chyba pierwszy raz jest aż „tak” dosłownie i wymownie, co jest jak najbardziej na plus! A Roland ma cudowne pośladki!

 3. Nie ma co – ostro (zwłaszcza w ostatnim kadrze).
  Po banerze na komiksowej topliście widzę że czeka nas dłuższa fabuła z motywem nieoczekiwanej zmiany.
  Na ale żeby Jagódka nie poznała Rolanda po chmmm…. technice?
  @ gagant
  A ja przeciwnie, wkurzyłbym się niemiłosiernie właśnie wówczas, gdyby okazało się że Karczmarka gustuje w pannach.
  Fuck – tak bardzo lubię jej wizerunek „niedostępnej”, że wkurza mnie że leci ona na sphotoshopowaną wersję Rolanda i trafiła do zestawienia „panien do klikania”.

  Krótko mówiąc: wszystkim zioło nie dogodzi.

 4. Zbieram podpisy za tym, by komiks stał się bardziej perwersyjny i by było w nim mniej cenzury. Trochę same cycki mi się przejadły, przydałoby się… więcej… tzn mniej osłoniętych partii ciała 🙂

  1. Jestem za – niech oznaczenie 18+ do czegoś zobowiązuje!
   A ta 1/3 to rzeczywiście chyba najśmielsza rzecz sportretowana przez Zioło – niechby i była zapowiedzią czegoś… większego.

   Bo tak poza tym, bardzo przyjemny odcinek 🙂 Świetne kadrowanie.
   Przefarbowany Roland stracił nawet kilka pieprzyków, z pośladków szczególnie…

 5. No sorry, ale w takiej sytuacji jednak powinna się zorientować, że Roland się zmienił, a nie z kimś zamienił -.-

  CO ona jest? Jakaś tępa blo ….. zresztą nieważne ….-.-

  1. Nie lubię się tłumaczyć, ale chyba rozumiesz „zamianę” inaczej niż było to w moim zamierzeniu. Jagódka wzięła Rolanda za jakiegoś czarownika czy zmiennokształtnego, który podstępem uwiódł ją, a potem nagle przestał panować nad swoimi zdolnościami. Jeżeli uważasz, że jest głupia, bo dała się nabrać, to w porządku – zresztą nieważne.

 6. Co prawda przyzwyczaiłem się do poprzedniej skórki, ale zmiany są świetne. BTW zmiany przydałyby się moim zdaniem w dziale Postacie, a mianowicie w portretach bohaterów. Udoskonaliłaś swój styl pisania, popraw też ten dział.

  1. Nie ma co przesadzać z tą świetnością. Wczoraj znienacka dotarło do mnie, że blog.pl oferuje jednak pewien szablon, który można modyfikować w większym stopniu i wypadało coś na szybko sklecić. Ta strona i tak jest w wiecznej budowie, bo cokolwiek stworzę, nie zrobię tego do końca, bo i tak finalnie nie będzie mi się podobało, bo nie zrobię tego do końca, bo i tak finalnie nie będzie mi się podobało – i tak w kółko ;]
   Ale za portrety w „Postaciach” mogę się zabrać, zważywszy na to, że zajmie to krócej niż godzinę.

 7. Nie mogę tego pojąć – na jakiej zasadzie działa przemiana Rolanda? Czy jest jakieś słowo? Wiem tylko, że to sprawka babuni zielarki.

  1. Pewnie, że nie pasuje. Skoro jednak w tym miejscu szablon nie daje mi możliwości zmienić nic poza kolorem, krojem i rozmiarem fontu (nie mogę nawet go wytłuścić, a co dopiero zastąpić obrazkiem), wolę, by było to spójne z tym, co znajduje się poniżej nagłówka. Tam mi się akurat ten impact spodobał (choć może i lepiej, gdyby był koloru #A73824). W końcu wygląda to jakoś w miarę świeżo i czytelnie. Tym razem nie mam zamiaru zamieniać napisów na niemożliwe do odcyfrowania zawijasy.

 8. Biedny Roland, ta przemiana nijak nie wychodzi mu na korzyść. Chyba, że chciałby puknąć babcię Zielarki…
  A gdzie nogi Rolanda w pierwszym kadrze? 🙂

   1. Przy pierwszym oglądaniu moją uwagę przykuły zupełnie inne detale 😀 ale potem jakoś zwróciłam uwagę na te nogi 😉

 9. Hej. Komiks spoko ale chciałam cię zapytać czy wiesz może jak się robi odnośnik obrazkowy, że jest obrazek i klika się i przechodzi do jakieś strony?

 10. Nie odwiedzałem Frovoli dość długu. Patrzę i co widze? Wspaniała nowa oprawa graficzna + nowe odcinki!!! Yeah! Teraz strona ta podoba mi się jeszcze bardziej niż wcześniej!

  PS. Ciekawe jak Roland się z tego odczaruje. Czyżby musiał skorzystać z pomocy Zielarki?

 11. Hmm, czy mi się wydaje, czy czar zmienia wygląd Rolanda gdy obecny pomaga mu w podbojach? Jeśli tak, to iście szatańskie zaklęcie babcia rzuciła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *